MASÁŽE

Jsme studio pro masáže a relaxace

Svěřte se u nás do odborných rukou fyzioterapeuta a vyberte si z naší následující nabídky masáží a nechte se hýčkat.

HLOUBKOVÁ  MASÁŽ ZAD S OŠETŘENÍM TRIGGER POINT:

Trigger body (spouštěcí body) jsou malé tuhé uzlíky ve svalech, které mohou být na pohmat silně bolestivé. Jsou způsobeny lokálním svalovým napětím drobných svalových vláken s biochemickými změnami ve svém okolí. Tyto biochemické změny vedou k poruše funkce svalu a rozvoji tzv. přenesených bolestí.

Masáž s využitím techniky “trigger point” lze doporučit všem, kteří si stěžují na bolesti hlavy, zad, kloubů či dalších problémů, které se týkají pohybové soustavy.

Tato metoda může přinést úlevu také lidem, kteří prožívají stavy úzkostí, beznaděje, neklidu, deprese či mají psychické poruchy. Tyto psychicky nepříjemné stavy se často somatizují, tedy projevují např. právě jako bolest na různých místech těla.

MASÁŽ HLAVY A OBLIČEJE:

Masáž obličeje a vlasové pokožky společně s masáží šíje dokonale uvolňuje svalové napětí a blokády krční páteře. Masáž aktivuje energetické body, působí antistresově a relaxačně. Má pozitivní vliv na pružnost pleti.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY:

Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a rozproudí energii v těle. Mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo, které předávají našemu tělu.

Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku, podkoží a svalová vlákna, ale způsobuje i výrazné prokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla.

MASÁŽ BAŇKAMI:

Masážní baňky pomáhají při bolestech svalů, kožních problémech, bolestech zad, při astmatu, onemocněních krevního oběhu. Baňkování je léčebná metoda jejíž počátky sahají do starověku. Je založeno na principu podtlaku, který se vytvoří přisátím baněk na kůži. Poté dojde k většímu a lepšímu prokrvení tkání i těla, k uvolnění a regeneraci svalů, kloubů i vnitřních orgánů.

Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře, pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů a tedy harmonizovat látkovou výměnu v těle.

SPORTOVNÍ MASÁŽ:

Sportovní masáže jsou nedílnou součástí regenerace pro profesionální i amatérské sportovce. Je jedno, zda se věnujete tanci, fotbalu, nebo třeba házené. Sportovní masáž Vám pomůže v tom, že si rychleji Vaše tělo odpočine a zregeneruje a Vy budete dříve připraveni na podání dalšího výkonu!

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit člověka jak z fyzické, tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit svaly po sportovní zátěži únavy a přispět k jejich účinnému zotavení a regeneraci a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu.

REFLEXNÍ MASÁŽ ZAD A KONČETIN:

Reflexní masáž je do hloubky zaměřená masáž uvolňující ztuhlé svalstvo zad i končetin. Tato masáž působí přes jemná nervová zakončení nejen na kůži, podkoží a svaly, ale i na vnitřní orgány. Liší se od klasické masáže charakterem hmatů, místy provedení a také tím, že se praktikuje „na sucho“, bez použití masážního přípravku nebo masážního oleje, díky tomu je masáž intenzivnější.

Využívají se tu hlavně reflexní plošky, meridiánové dráhy, lymfatický systém a v neposlední řadě akupunkturní body.

Masáž je vhodná pro všechny, kterým nevadí „drsnější“ doteky a kteří touží po uvolnění ztuhlých svalů, znovu rozhýbáním kloubů, zbavení se dlouhodobých bolestí a jiných obtíží.

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL:

Reflexní terapie plošky nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.

Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plošce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla.

Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti. Je to jeden z nejoblíbenějších druhů masáže s vysokým efektem na celkové lidské zdraví.


CENÍK MASÁŽÍ:

Hloubková masáž zad s ošetřením TRIGGER POINT 850,- Kč60 minut
Masáž hlavy a obličeje 600,- Kč 45 minut
Masáž lávovými kameny záda 750,- Kč45 minut
Masáž lávovými kameny záda a dolní končetiny1300,-Kč90 minut
Masáž baňkami záda400,- Kč30 minut 
Reflexní masáž záda a šíje 750,- Kč45 minut
Masáž choditel500,- Kč30 minut
Sportovní masáž 750,- Kč50 minut