MASÁŽE

Jsme studio pro masáže a relaxace

Svěřte se u n ás do odborných rukou fyzioterapeuta a vyberte si z naší násedující nabídky masáží a nechte se hýčkát.

HLOUBKOVÁ  MASÁŽ ZAD S OŠĚTŘENÍM TRIGGER POINT:

Trigger body (spoušťové body) jsou malé tuhé uzlíky ve svalech, které mohou být na pohmat silně bolestivé. Jsou způsobeny lokálním svalovým napětím drobných svalových vláken s biochemickými změnami ve svém okolí. Tyto biochemické změny vedou k poruše funkce svalu a rozvoji tzv. přenesených bolestí.

Masáž s využitím techniky “trigger point” lze doporučit všem, kteří si stěžují na bolesti hlavy, zad, kloubů či dalších problémy, které se týkají pohybové soustavy.

Tato metoda může přinést úlevu také lidem, kteří prožívají stavy úzkostí, beznaděje, neklidu, deprese či mají psychické poruchy. Tyto psychicky nepříjemné stavy se často somatizují, tedy projevují např. právě jako bolest na různých místech těla.

MASÁŽ HLAVY A OBLIČEJE:

Masáž obličeje a vlasové pokožky společně s masáží šíje dokonale uvolňuje svalové napětí a blokády krční páteře. Masáž aktivuje energetické body, působí antistresově a relaxačně. Má pozitivní vliv na pružnost pleti.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY:

Lávové kameny mají mimořádně silné energetické vibrace, které spolu s teplem dokáží odstranit bloky důležitých bodů na meridiánech (energetických drahách) a rozproudí energii v těle. Mají schopnost absorbovat, udržovat a postupně uvolňovat teplo, které předávají našemu tělu.

Přenášejí a předávají tepelnou energii, která pozitivně působí nejen na pokožku, podkoží a svalová vlákna, ale způsobuje i výrazné prokrvení cév, zlepšuje cirkulaci a okysličení krve, zrychluje metabolismus tkání a detoxikaci těla.

MASÁŽ BAŇKAMI:

Masážní baňky pomáhají při bolestech svalů, kožních problémech, bolestech zad, při astmatu, onemocněních krevního oběhu. Baňkování je léčebná metoda jejíž počátky sahají do starověku. Je založeno na principu podtlaku, který se vytvoří přisátím baněk na kůži. Poté dojde k většímu a lepšímu prokrvení tkání i těla, k uvolnění a regeneraci svalů, kloubů i vnitřních orgánů.

Baňkování dokáže odstranit bolesti páteře, pohybového aparátu a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů a tedy harmonizovat látkovou výměnu v těle.

SPORTOVNÍ MASÁŽ:

Sportovní masáže jsou nedílnou součástí regenerace pro profesionální i amatérské sportovce. Je jedno, zda se věnujete tanci, fotbalu, nebo třeba házené. Sportovní masáž Vám pomůže v tom, že si rychleji Vaše tělo odpočine a zregeneruje a Vy budete dříve připraveni na podání dalšího výkonu!

Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit člověka jak z fyzické, tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit svaly po sportovní zátěži únavy a přispět k jehích účinému zotavení a regeneraci a zároveň co nejúčinněji předcházet vzniku trvalého poškození organismu.

REFLEXNÍ MASÁŽ ZAD A KONČETIN:

Reflexní masáž je do hloubky zaměřená masáž uvolňující ztuhlé svalstvo zad i končetin. Tato masáž působí přes jemná nervová zakončení nejen na kůži, podkoží a svaly, ale i na vnitřní orgány. Liší se od klasické masáže charakterem hmatů, místy provedení a také tím, že se praktikuje „na sucho“, bez použití masážního přípravku nebo masážního oleje, díky tomu je masáž intenzivnější.

Využívají se tu hlavně reflexní plošky, meridiánové dráhy, lymfatický systém a v neposlední řadě akupunkturní body.

Masáž je vhodná pro všechny, kterým nevadí „drsnější“ doteky a kteří touží po uvolnění ztuhlých svalů, znovu rozhýbáním kloubů, zbavení se dlouhodobých bolestí a jiných obtíží.

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL:

Reflexní terapie plosky nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.

Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla.

Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti. Je to jeden z nejoblíbenějších druhů masáže s vysokým efektem na celkové lidské zdraví.


CENÍK MASÁŽÍ:

Hloubková masáž zad s ošetřením TRIGGER POINT 850,- Kč60 minut
Masáž hlavy a obličeje 600,- Kč45 minut
Masáž lávovými kameny záda  750,- Kč45 minut 
Masáž lávovými kameny záda a dolní končetiny 1.300,- Kč90 minut
Masáž baňkami záda400,- Kč30 minut
   
Reflexní masáž záda a šíje                                         750,- Kč45 minut
Masáž chodidel                                                          500,- Kč30 minut
Sportovní masáž750,- Kč50 minut

2. Masáže – Pew:

Tradiční thajská masáž

Olejová relaxační masáž

Masáž zad a šíje

Masáž chodidel a nohou

Masérka: Pew

Kontakt: 702 625 572


3. Masáže – Marika Šumberová:

Manualní lymfatická masaž

Segmentová masáž

Reflexní masáž

Masáž Myofasciální techniky 1.

Hirudoterapie ( léčba pomocí pijavíc )

Masérka: Marika Šumberová

Kontakt: 733 736 919