O NÁS

První solárium se ve studiu Attack rozsvítilo v roce 2000 a od té doby se naše wellness a beauty služby začaly rozrůstat a zdokonalovat, stejně jako rodina našich věrných zákazníků. Jsme tu pro Vás již více než 20 let!

Zázemí

– studio se nachází v historickém centru města Šumperka a samotná budova je součástí programu „Malá Vídeň“. Přestože naše služby jsou moderní, chováme úctu k historii budovy, v níž se studio nachází. Kromě skvělé dostupnosti a opravdu dlouhé otevírací doby je naší devízou rodinná atmosféra, individuální péče o klienty a vysoký hygienický standard.

Stabilita

– i když ani nám se nevyhnuly těžší chvíle, vždy jsme usilovali o zachování našich služeb v co největší šíři a o udržení vysokého standardu péče o klienty. Zkrátka máme s historií studia spojený velký kus našeho života a je v něm taky kus našeho srdce. Studio prošlo za dobu své existence různými změnami, dle ohlasů klientů však vždy k lepšímu. A stále se rozvíjíme dál a přinášíme zajímavé novinky.

Zkušenosti

– pokud pracujete v určitém oboru více než 20 let, získáte opravdu hodně zkušeností a široký přehled. Z toho vyplývá, že u nás jste v nejlepších rukou. Víme, co děláme a proč! Klientům dokážeme zodpovědně poradit s výběrem nejvhodnějšího typu služby, či navrhnout optimální program komplexnější péče o krásu a zdraví. Jsme flexibilní. Dodržujeme přísné EU normy.

Pestrá nabídka služeb

– nabízíme solária horizontální i vertikální, kolagenária, solární kosmetiku, vibrosaunu, cvičební stroje pro podtlakovou terapii zefektivňující hubnutí a formování postavy, neinvazivní liposukci (kavitace), omlazení pleti pomocí radiofrekvenčního ošetření, dále různé druhy masáží, fyzioterapie, hirudoterapie, terapie duše, v naší komorní cvičebně probíhají lekce jógy, cvičení na velkých míčích, rehabilitačního cvičení ad. Umožňujeme pravidelný nebo jednorázový pronájem prostor pro konání seminářů a workshopů. Naše recepce slouží současně jako podací i výdejní místo Zásilkovny. Nápoje a drobné občerstvení. K dispozici dětský koutek.