Lymfatické kalhoty

Lymfodrenáž neboli lymfatická masáž: neinvazivní odstraňování příčin celulitídy a modelace celého těla. Kompresní masážní kalhoty působí na lymfatický systém, který je tvořen mízními cévamí a uzlinami. Přístrojová lymfodrenáž stlačuje končetinu a vyvoláva vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žílní systém. jedná se o důkladnou přístrojovou masáž chodidel, lýtek a stehen. Pro přístrojovou lymfodrenáž využíváme 12-ti kanálové kalhoty, které fungují na principu intermitentní přístrojové komprese. Lymfodrenáž se užívá při léčbě otoků jakéhokoliv původu. 

Dejte sbohem otokům, hromadění tuku, křečovým žilám a celulitidě. Zatočte s únavou a vyčerpáním organismu. Předcházejte zdravotním problémům. Ke správné cirkulaci tekutin a odvodu škodlivých látek z těla slouží právě lymfatický systém. Je-li správně funkční, protéká přes něj denně okolo 4 litrů tekutin. Pokud je však tento systém narušený, dochází k zadržování tekutin, tukových buněk, tvorbě celulitidy, otokům a narůstání celkové únavy.

Nejen ze zdravotního hlediska, ale z estetického pomáhá k odstranění celulitidy, zrychlený metabolismus pomáhá tělu lépe odbourávat tuky a toxiny, zlepšuje prokrvení a tím i elasticitu a vzhled pokožky. 
Znatelný efekt ošetření lze zaznamenat již po prvních ošetřeních. Ošetření je bezbolestné a příjemně relaxační. 

Masáž pomocí komprese zlepšuje cirkulaci v končetinách, odbourává únavu a ulevuje od bolesti i otoků. Přistroj proto můžete použít k regeneraci po sportovním výkonu nebo k relaxaci po náročném dni stráveném na nohách.

Lymfatická masáž zajišťuje:

  • správné proudění lymfy
  • odvádí nečistoty z krve a odstraňuje celulitidu
  • nastartování látkové výměny v těle
  • podpora imunitního systému
  • účině podporuje hubnutí
  • pomáha vyřešit zadržování vody v těle
  • masíruje, prokrvuje a zlepšuje tak celkovou pevnost a elsaticitu kůže