RADIO 4

Radiofrekvence je zkrácený název pro působení střídavého elektrického proudou na různé tkáně těla. Proud se šíří ve vlnách o vysokých frekvencích v řádech megahertz. Rozkmitává okolní molekuly za vzniku tepla. Tkáň se prohřívá spíše u povrchu kůže – energie se soustředí především v pokožce a částečně ve škáře, a to má pozitivní vliv na kolagenní vlákna a elastin, co jsou látky přirozené kůži. Pleť se zjemňuje a vypíná, redukují se hlubší vrásky a jemné mizí. Jedná se o neinvazivní metodu, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie, která velmi účinně vyhlazuje vrásky obličeje, krku a dekoltu a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda).


Radiofrekvenční terapie se používá pro odstranění pigmentových skvrn, žilek a rozšířených pórů. Radiofrekvenční záření působí protizánětlivě a léčí akné.

Obličejová radiofrekvence je motoda známá metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí, vyhlazuje vrásky a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Unikátní čtyřpolární radiofrekvence výrazně zkracuje dobu ošetření. Díky patentové technologii RSS nehrozí žádná zdravotní rizika. RADIO4 monitoruje pohyb sondy a detekuje teplo. Chrání tím pokožku před nadměrnými teplotami. V žádném případě tedy nemůže dojít k popálení. 

Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, u partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy. Ošetření je ideální pro osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu a elastinu, který vaší pokožku vypne.

Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy, odstranění ochablé pokožky, vypnutí pleti s výrazným úbytkem vrásek. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života. 

Výsledky ošetření obličeje

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Výsledky ošetření těla

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování. Efektu je dosahováno postupně přibližně po 1 měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let.

Po ošetření je pokožka lehce začervenalá, nicméně tento průvodní jev zmizí v krátké době. 

Počet ošetření

Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 4-6 sezení. Následná udržovací ošetření jednou za 6-8 týdnů umožňují zachování dosažených výsledků.